APT25GT120BRG
APT25GT120BRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi APT25GT120BRG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela APT25GT120BRG
Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 1200V 54A 347W TO247
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs30 pcs120 pcs
270 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
številka dela APT25GT120BRG Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 1200V 54A 347W TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 24431 pcs Podatkovni list Power Products CatalogAPT25GT120BR(G)
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 25A Test Condition 800V, 25A, 5 Ohm, 15V
Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 14ns/150ns Preklop energije 930µJ (on), 720µJ (off)
Paket naprave za dobavitelja TO-247 [B] Serija Thunderbolt IGBT®
Moč - maks 347W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena APT25GT120BRGMI
APT25GT120BRGMI-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT NPT Gate Charge 170nC
natančen opis IGBT NPT 1200V 54A 347W Through Hole TO-247 [B] Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 75A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 54A