APTGT25H120T1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi APTGT25H120T1G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela APTGT25H120T1G
Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP1
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela APTGT25H120T1G Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4541 pcs Podatkovni list Power Products CatalogAPTGT25H120T1G
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 25A Paket naprave za dobavitelja SP1
Serija - Moč - maks 156W
Paket / primer SP1 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 1.8nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 1200V 40A 156W Chassis Mount SP1
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 250µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 40A