APTGT300A60G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi APTGT300A60G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela APTGT300A60G
Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG SP6
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 924 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela APTGT300A60G Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG SP6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 924 pcs Podatkovni list Power Products CatalogAPTGT300A60G
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 15V, 300A Paket naprave za dobavitelja SP6
Serija - Moč - maks 1150W
Paket / primer SP6 delovna temperatura -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC termistor No Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 24nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 600V 430A 1150W Chassis Mount SP6 Tok - odklop zbiralnika (maks.) 350µA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 430A Konfiguracija Half Bridge