Domov > Izdelki > filtri > Skupna Način Dušilke > DLP31DN900ML4L
DLP31DN900ML4L
DLP31DN900ML4L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DLP31DN900ML4L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DLP31DN900ML4L
Proizvajalec Murata Electronics
Opis CMC 160MA 4LN 90 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
številka dela DLP31DN900ML4L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CMC 160MA 4LN 90 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija filtri Voltage Rating - DC 10V
Voltage Rating - AC - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija DLP31 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric), 8 Leads
Druga imena 490-2474-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število linij 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 90 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.051" (1.30mm) Vrsta filtra Signal Line
Lastnosti - natančen opis 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 160mA DCR 1.1 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 1.1 Ohm Trenutna ocena (maks.) 160mA