Domov > Izdelki > filtri > Skupna Način Dušilke > DLP31SN221ML2L
DLP31SN221ML2L
DLP31SN221ML2L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DLP31SN221ML2L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DLP31SN221ML2L
Proizvajalec Murata Electronics
Opis CMC 100MA 2LN 220 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
številka dela DLP31SN221ML2L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CMC 100MA 2LN 220 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 80194 pcs Podatkovni list DLx Series DatasheetDLP31SNyyyML2y Spec
Kategorija filtri Voltage Rating - DC 16V
Voltage Rating - AC - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija DLP31 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric), 4 Leads
Druga imena 490-11097-2
DLP31SN221ML2L-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število linij 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 220 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.051" (1.30mm) Vrsta filtra Signal Line
Lastnosti - natančen opis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 220 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 2.5 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 2.5 Ohm Trenutna ocena (maks.) 100mA