Domov > Izdelki > filtri > Feritna jedra - Kabli in ožičenja > FSRB100080RTB00B
FSRB100080RTB00B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FSRB100080RTB00B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FSRB100080RTB00B
Proizvajalec Murata Electronics
Opis FERRITE CORE 388 OHM SOLID 6MM
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela FSRB100080RTB00B Proizvajalec Murata Electronics
Opis FERRITE CORE 388 OHM SOLID 6MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 269544 pcs Podatkovni list FSRB Series Ref Sheet
Kategorija filtri Tip Round
Serija FSRB Ocene -
Zunanja dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material RT
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Dolžina 0.315" (8.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Impedanca @ Pogostost 388 Ohm @ 100MHz natančen opis Solid Free Hanging Ferrite Core 388 Ohm @ 100MHz ID 0.236" Dia (6.00mm) OD 0.394" Dia (10.00mm) Length 0.315" (8.00mm)