Domov > Izdelki > filtri > Feritna jedra - Kabli in ožičenja > FSRC170090RTB00T
FSRC170090RTB00T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FSRC170090RTB00T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FSRC170090RTB00T
Proizvajalec Murata Electronics
Opis FERRITE CORE 53 OHM SOLID
(v ameriških dolarjih)
2400 pcs
Product parameter
številka dela FSRC170090RTB00T Proizvajalec Murata Electronics
Opis FERRITE CORE 53 OHM SOLID Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 153811 pcs Podatkovni list FSRC Series Ref Sheet
Kategorija filtri Tip Flat
Serija FSRC Ocene -
Zunanja dimenzija 0.669" W x 0.197" H (17.00mm x 5.00mm) Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material RT
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Dolžina 0.354" (9.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja dimenzija 0.512" W x 0.031" H (13.00mm x 0.80mm)
Impedanca @ Pogostost 53 Ohm @ 100MHz natančen opis Solid Free Hanging Ferrite Core 53 Ohm @ 100MHz ID 0.512" W x 0.031" H (13.00mm x 0.80mm) OD 0.669" W x 0.197" H (17.00mm x 5.00mm) Length 0.354" (9.00mm)