Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > MGJ1D151509MPC-R13
MGJ1D151509MPC-R13
MGJ1D151509MPC-R13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MGJ1D151509MPC-R13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MGJ1D151509MPC-R13
Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
(v ameriških dolarjih)
400 pcs
Product parameter
številka dela MGJ1D151509MPC-R13 Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 15V -9V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17659 pcs Podatkovni list MGJ1 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -9V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 5.7kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.79" L x 0.59" W x 0.17" H (19.9mm x 15.0mm x 4.4mm)
Serija MGJ1 Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SMD Module
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Lastnosti OTP, SCP Učinkovitost 69%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 42mA, 42mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 42mA, 42mA