Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > MGJ1D241505MPC-R7
MGJ1D241505MPC-R7
MGJ1D241505MPC-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MGJ1D241505MPC-R7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MGJ1D241505MPC-R7
Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 15V -5V 1W
(v ameriških dolarjih)
80 pcs160 pcs400 pcs560 pcs
Product parameter
številka dela MGJ1D241505MPC-R7 Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 15V -5V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16316 pcs Podatkovni list MGJ1 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -5V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 5.2kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.78" L x 0.59" W x 0.17" H (19.7mm x 15.0mm x 4.4mm)
Serija MGJ1 Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SMD Module
Druga imena 811-3222-2 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 64% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -5V 50mA, 50mA 21.6V - 26.4V Input
Tok - izhod (maks.) 50mA, 50mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical