Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Mikroprocesorji > KMPC875VR80
KMPC875VR80
KMPC875VR80
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KMPC875VR80 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KMPC875VR80
Proizvajalec NXP Semiconductors / Freescale
Opis IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KMPC875VR80 Proizvajalec NXP Semiconductors / Freescale
Opis IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5837 pcs Podatkovni list MPC875,870 Hardware Spec
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - V / I 3.3V
USB USB 2.0 (1) Paket naprave za dobavitelja 256-PBGA (23x23)
Hitrost 80MHz Serija MPC8xx
Varnostne funkcije Cryptography SATA -
RAM kontrolorji DRAM Pakiranje Tray
Paket / primer 256-BBGA delovna temperatura 0°C ~ 95°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (2) Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 80MHz 256-PBGA (23x23) Core procesor MPC8xx