Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Mikroprocesorji > KMPC880CZP66
KMPC880CZP66
KMPC880CZP66
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KMPC880CZP66 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KMPC880CZP66
Proizvajalec NXP Semiconductors / Freescale
Opis IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4218 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KMPC880CZP66 Proizvajalec NXP Semiconductors / Freescale
Opis IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4218 pcs Podatkovni list MPC885,880 Hardware Manual
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - V / I 3.3V
USB USB 2.0 (1) Paket naprave za dobavitelja 357-PBGA (25x25)
Hitrost 66MHz Serija MPC8xx
Varnostne funkcije - SATA -
RAM kontrolorji DRAM Pakiranje Tray
Paket / primer 357-BBGA delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet 10 Mbps (2), 10/100 Mbps (2) Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25) Core procesor MPC8xx