Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LAR2W271MELA50
LAR2W271MELA50
LAR2W271MELA50
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LAR2W271MELA50 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LAR2W271MELA50
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Product parameter
številka dela LAR2W271MELA50 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 28167 pcs Podatkovni list LAR SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm) Serija LAR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.23A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.4145A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 493-8073
LAR2W271MELA50-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 270µF