Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LAR2W471MELC45
LAR2W471MELC45
LAR2W471MELC45
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LAR2W471MELC45 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LAR2W471MELC45
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Product parameter
številka dela LAR2W471MELC45 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14040 pcs Podatkovni list LAR SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija LAR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.78A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.047A @ 50kHz