Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LGJ2D561MELC20
LGJ2D561MELC20
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LGJ2D561MELC20 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LGJ2D561MELC20
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela LGJ2D561MELC20 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30330 pcs Podatkovni list LGJ Series DatasheetSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija LGJ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.44A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.16A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose