Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LGJ2E121MELZ
LGJ2E121MELZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LGJ2E121MELZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LGJ2E121MELZ
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 250V SNAP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LGJ2E121MELZ Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija LGJ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 600mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 900mA @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 120µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 120µF