Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LKG1V152MESYCK
LKG1V152MESYCK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LKG1V152MESYCK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LKG1V152MESYCK
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 35V SNAP IN
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 29688 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela LKG1V152MESYCK Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 35V SNAP IN Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 29688 pcs Podatkovni list LKG Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm) Serija LKG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.55A @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1500µF