Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LKG1V153MESBAK
LKG1V153MESBAK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LKG1V153MESBAK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LKG1V153MESBAK
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP IN
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 20273 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela LKG1V153MESBAK Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP IN Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 20273 pcs Podatkovni list LKG Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija LKG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.8A @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 15000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 15000µF