Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LLG2E681MELZ45
LLG2E681MELZ45
LLG2E681MELZ45
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LLG2E681MELZ45 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LLG2E681MELZ45
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela LLG2E681MELZ45 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 36237 pcs Podatkovni list LLG SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija LLG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.5A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.75A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 493-7228 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 680µF