Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LLG2G102MELC50
LLG2G102MELC50
LLG2G102MELC50
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LLG2G102MELC50 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LLG2G102MELC50
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela LLG2G102MELC50 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11919 pcs Podatkovni list LLG SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija LLG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.3A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.719A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose