Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LNT1E154MSEB
LNT1E154MSEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LNT1E154MSEB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LNT1E154MSEB
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150000UF 20% 25V SCREW
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1895 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela LNT1E154MSEB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150000UF 20% 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.500" Dia (63.50mm) Serija LNT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 13.8A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 20.7A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.126" (28.60mm)
Višina - sedež (maks.) 4.843" (123.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150000µF