Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LNT1E224MSEN
LNT1E224MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LNT1E224MSEN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LNT1E224MSEN
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220000UF 20% 25V SCREW
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1452 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela LNT1E224MSEN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220000UF 20% 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm) Serija LNT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 17A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 25.5A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm)
Višina - sedež (maks.) 4.843" (123.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220000µF