Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LNT1E474MSE
LNT1E474MSE
LNT1E474MSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LNT1E474MSE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LNT1E474MSE
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 868 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela LNT1E474MSE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm) Serija LNT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 22.4A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 25.76A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 493-8931
LNT1E474MSE-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 6.811" (173.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470000µF