Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LQR2G332MSEG
LQR2G332MSEG
LQR2G332MSEG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LQR2G332MSEG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LQR2G332MSEG
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela LQR2G332MSEG Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.500" Dia (63.50mm) Serija LQR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 13.2A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 18.48A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 493-9320
LQR2G332MSEG-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.126" (28.60mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.449" (113.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 3300µF