Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LQR2G392MSEH
LQR2G392MSEH
LQR2G392MSEH
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LQR2G392MSEH z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LQR2G392MSEH
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Product parameter
številka dela LQR2G392MSEH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm) Serija LQR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 15.3A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 21.42A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 493-9322
LQR2G392MSEH-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.661" (93.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 3900µF