Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > PCJ1C121MCL1GS
PCJ1C121MCL1GS
PCJ1C121MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PCJ1C121MCL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PCJ1C121MCL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 120UF 20% 16V SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela PCJ1C121MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 120UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija PCJ Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.01A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-3054-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 24 mOhm natančen opis 120µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 24 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose