Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > PCJ1C390MCL1GS
PCJ1C390MCL1GS
PCJ1C390MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PCJ1C390MCL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PCJ1C390MCL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela PCJ1C390MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija PCJ Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.07A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-3052-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 35 mOhm natančen opis 39µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 39µF Aplikacije General Purpose