Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > QXL2E224KTPT
QXL2E224KTPT
QXL2E224KTPT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QXL2E224KTPT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QXL2E224KTPT
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 250VAC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela QXL2E224KTPT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 250VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 117266 pcs Podatkovni list Plastic Film, Basic Pkg UnitQXL Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 250V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.378" W (18.50mm x 9.60mm)
Serija QXL Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 493-3626 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.661" (16.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.22µF