Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > QXL2E334KTP7FT
QXL2E334KTP7FT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QXL2E334KTP7FT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QXL2E334KTP7FT
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.33UF 10% - RAD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 62660 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
300 pcs
Product parameter
številka dela QXL2E334KTP7FT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.33UF 10% - RAD Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 62660 pcs Podatkovni list Plastic Film, Basic Pkg UnitQXL Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 250V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.004" L x 0.311" W (25.50mm x 7.90mm)
Serija QXL Ocene -
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Višina - sedež (maks.) 0.854" (21.70mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.33µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.33µF