Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > QYX1H682JTP1FD
QYX1H682JTP1FD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QYX1H682JTP1FD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QYX1H682JTP1FD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 6800PF 5% 50VDC RAD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 563459 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1800 pcs
Product parameter
številka dela QYX1H682JTP1FD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 6800PF 5% 50VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 563459 pcs Podatkovni list QYX SeriesPlastic Film, Basic Pkg Unit
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 50V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Serija QYX Ocene -
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester
natančen opis 6800pF Film Capacitor 50V Polyester Radial Zmogljivost 6800pF