Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > QYX1H822KTP
QYX1H822KTP
QYX1H822KTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QYX1H822KTP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QYX1H822KTP
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 8200PF 10% 50VDC RADIAL
Product parameter
številka dela QYX1H822KTP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 8200PF 10% 50VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 461390 pcs Podatkovni list QYX SeriesPlastic Film, Basic Pkg Unit
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 50V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm)
Serija QYX Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 493-3388 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester
natančen opis 8200pF Film Capacitor 50V Polyester Radial Zmogljivost 8200pF