Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > RL80J102MDN1KX
RL80J102MDN1KX
RL80J102MDN1KX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RL80J102MDN1KX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RL80J102MDN1KX
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela RL80J102MDN1KX Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 166930 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecRL8 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija FPCAP, RL8 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 570mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.7A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-4024-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 mOhm
natančen opis 1000µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF