Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > RL80J561MDN1
RL80J561MDN1
RL80J561MDN1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RL80J561MDN1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RL80J561MDN1
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H
(v ameriških dolarjih)
800 pcs
Product parameter
številka dela RL80J561MDN1 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 269847 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecRL8 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija FPCAP, RL8 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 570mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.7A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 mOhm natančen opis 560µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose