Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > RNU1C331MDN1PX
RNU1C331MDN1PX
RNU1C331MDN1PX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNU1C331MDN1PX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNU1C331MDN1PX
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela RNU1C331MDN1PX Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 190848 pcs Podatkovni list RNU Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija FPCAP, RNU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.1A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 mOhm natančen opis 330µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose