Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > RNU1C471MDNASQ
RNU1C471MDNASQ
RNU1C471MDNASQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNU1C471MDNASQ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNU1C471MDNASQ
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
(v ameriških dolarjih)
400 pcs
Product parameter
številka dela RNU1C471MDNASQ Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 95603 pcs Podatkovni list RNU Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija FPCAP, RNU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.1A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 mOhm natančen opis 470µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose