Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UBT1A102MPD8TD
UBT1A102MPD8TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UBT1A102MPD8TD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UBT1A102MPD8TD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V THRUHOLE
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 148140 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela UBT1A102MPD8TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V THRUHOLE Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 148140 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUBT Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UBT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 550mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.1A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 1000µF