Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UBT1A221MPD1TD
UBT1A221MPD1TD
UBT1A221MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UBT1A221MPD1TD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UBT1A221MPD1TD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela UBT1A221MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 462525 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUBT Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UBT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 170mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 340mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-13097-3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 260 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije Automotive