Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UBT1H101MPD8
UBT1H101MPD8
UBT1H101MPD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UBT1H101MPD8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UBT1H101MPD8
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 50V THRU HOLE
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 285556 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UBT1H101MPD8 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 50V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 285556 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUBT Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UBT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 277.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 555mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-16422
UBT1H101MPD8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 100µF