Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UBT1H102MHD8
UBT1H102MHD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UBT1H102MHD8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UBT1H102MHD8
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 50V THRUHOLE
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 55756 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
150 pcs
Product parameter
številka dela UBT1H102MHD8 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 50V THRUHOLE Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 55756 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUBT Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija UBT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.628A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.43A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 1000µF