Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UBX1K221MHL
UBX1K221MHL
UBX1K221MHL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UBX1K221MHL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UBX1K221MHL
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 80V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela UBX1K221MHL Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30043 pcs Podatkovni list UBX SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 80V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija UBX
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 625mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.25A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 150°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije Automotive