Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UBX1K560MPL1TD
UBX1K560MPL1TD
UBX1K560MPL1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UBX1K560MPL1TD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UBX1K560MPL1TD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela UBX1K560MPL1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66141 pcs Podatkovni list UBX SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 80V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UBX
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 345mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 690mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-13215-1 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 56µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C Zmogljivost 56µF