Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UBX1V102MHL
UBX1V102MHL
UBX1V102MHL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UBX1V102MHL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UBX1V102MHL
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela UBX1V102MHL Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 43613 pcs Podatkovni list UBX SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija UBX
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 871mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.3A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-13060
UBX1V102MHL-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.634" (41.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 150°C Zmogljivost 1000µF