Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UBX1V220MPL1TD
UBX1V220MPL1TD
UBX1V220MPL1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UBX1V220MPL1TD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UBX1V220MPL1TD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela UBX1V220MPL1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 97796 pcs Podatkovni list UBX SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UBX
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 100mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 200mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-13220-1 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C Zmogljivost 22µF