Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UCW1V100MCL1GS
UCW1V100MCL1GS
UCW1V100MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UCW1V100MCL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UCW1V100MCL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela UCW1V100MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija UCW
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 47.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 95mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-9428-6 delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 2.2 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose