Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UCY2V330MHD3
UCY2V330MHD3
UCY2V330MHD3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UCY2V330MHD3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UCY2V330MHD3
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela UCY2V330MHD3 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 88652 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUCY Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 350V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija UCY
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 450mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 900mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose