Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UCY2V560MHD
UCY2V560MHD
UCY2V560MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UCY2V560MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UCY2V560MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 350V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UCY2V560MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 86151 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUCY Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 350V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UCY
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 590mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.18A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-13081
UCY2V560MHD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.299" (33.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 56µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF