Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UFG1J102MHM
UFG1J102MHM
UFG1J102MHM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UFG1J102MHM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UFG1J102MHM
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Product parameter
številka dela UFG1J102MHM Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 62672 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUFG Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija UFG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.4A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.61A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-10894 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.476" (37.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1000µF