Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UFG1J331MHM1TO
UFG1J331MHM1TO
UFG1J331MHM1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UFG1J331MHM1TO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UFG1J331MHM1TO
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
številka dela UFG1J331MHM1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 171481 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUFG Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UFG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 541mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 811.5mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-10879-3 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF