Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UHZ1A102MPM3
UHZ1A102MPM3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UHZ1A102MPM3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UHZ1A102MPM3
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela UHZ1A102MPM3 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5063 pcs Podatkovni list HZ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UHZ
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.96A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 10 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF