Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UHZ1A222MPM
UHZ1A222MPM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UHZ1A222MPM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UHZ1A222MPM
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela UHZ1A222MPM Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4800 pcs Podatkovni list HZ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UHZ
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.14A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 6.5 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF