Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UHZ1C102MPM6
UHZ1C102MPM6
UHZ1C102MPM6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UHZ1C102MPM6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UHZ1C102MPM6
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela UHZ1C102MPM6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5062 pcs Podatkovni list HZ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UHZ
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.88A @ 100kHz Ocene -